XV
Юридична премія
2021 року

Юридична практика

 

ФОТОГРАФІЇ З ЮРИДИЧНОЇ ПРЕМІЇ 2021 року:

Правила здійснення подання на присудження «Юридичної премії 2021 року»

Усі подання на присудження «Юридичної премії 2021 року» має бути здійснено з дотриманням таких правил:

1. Кожне подання має бути в письмовій формі та містити такі дані: назву номінації, на яку здійснюється подання, назву (П.І.Б.) і контактні дані заявника (як у разі самовисування на номінацію, так і в разі номінування третьої особи), назву (П.І.Б.) і контактні дані номінанта (в разі номінування третьої особи), а також іншу потрібну інформацію про заявника та номінанта.

2. До кожної номінації слід додати короткий опис, що обґрунтовує вибір даного номінанта або самовисування на номінацію (до 100 слів). Разом із номінаційною анкетою та описом можна надати копії будь-яких документів, що обґрунтовують вибір номінанта або самовисування (публікації чи інформацію про угоди, судові справи, досягнення і заслуги номінанта тощо). Намагайтеся надавати інформацію, що відповідає всім або більшості критеріїв даної номінації. Пам'ятайте, що надану в описі інформацію буде використано для обрання переможця і складання інформаційних довідок про номінантів (для оприлюднення на церемонії вручення «Юридичної премії 2021 року», підготовки буклета церемонії та подальшого висвітлення у пресі).

3. Для номінування на присудження «Юридичної премії 2021 року» береться до уваги діяльність номінантів за період від 15 березня 2020 року до 15 березня 2021 року. Досягнення номінантів поза зазначеним періодом може бути враховано як додатковий фактор.

4. Усі подані анкети вважаються конфіденційною інформацією і будуть доступні тільки для членів Номінаційної комісії «Юридичної премії 2021 року» та її робочої групи.

5. Подані номінаційні анкети та додаткові матеріали не повертаються. Номінаційна комісія і «Юридична практика» не несуть відповідальність за можливу втрату номінаційних анкет або додаткових матеріалів.

6. Номінування є безкоштовним.

7. Лауреати «Юридичної премії року» не можуть бути номіновані в тій самій номінації протягом двох років (юридичні фірми ― одного року) після отримання «Юридичної премії року».

8. Членів Номінаційної комісії (юридичні фірми, які вони представляють, і співробітників цих юрфірм) не може бути номіновано на «Юридичну премію року».

9. Допускається подання тієї самої особи на присудження «Юридичної премії 2021 року» одразу в кількох номінаціях.

10. Усі подання на присудження «Юридичної премії 2021 року» «Юридична практика» повинна отримати до 30 квітня 2021 року. Подання слід надіслати на e-mail: anketa@yurpremia.org

11. Номінаційна комісія залишає за собою право зв'язуватися з заявниками та номінантами, а також їхніми клієнтами для уточнення наданої інформації (тому для тих номінацій, де це доречно, надайте, будь ласка, контактні дані ваших клієнтів).

12. Номінаційна комісія залишає за собою право перерозподіляти подання між номінаціями, якщо вважатиме за потрібне. Рішення Номінаційної комісії про те, якій номінації відповідає певне подання, є остаточним.

13. Усі подання на присудження «Юридичної премії 2021 року» щодо лауреатів і переможців у кожній номінації буде опубліковано в газеті «Юридична практика» (або в додатку до неї), а також оголошено на церемонії вручення.

Контакти

З питань подання номінацій, спонсорства та замовлення квитків звертайтеся, будь ласка, до редакції газети «Юридична практика»

Телефон: +380 (44) 495-27-27
Телефакс: +380 (44) 495-27-77

Вадим Шпачук ―
керівник відділу реклами
Тел.: (099) 290-12-44
E-mail: anketa@yurpremia.org,